
Міжмережевий екран ZYXEL ZyWALL USG FLEX 200 (USGFLEX200-EU0101F) Grey/Red DS
30 027 ₴
- В наявності
- Код: USGFLEX200-EU0101F-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо нову модель USG FLEX 200 із серії міжмережних екранів USG FLEX зі збільшеною продуктивністю та покращеною гибкістю використання. шлюз. Технології, які підійдуть будь-якій компанії незалежно від масштабу її бізнесу. Функція Cloud Query перевіряє хешкод підозрілого файлу за кілька секунд. змогу точно виявити загрозу. джерел, підвищує точність виявлення шкідливого коду. Для обмеження доступу до радикальної інформації також застосовується фільтр CTIRU (Counter-Terrorim Internet Referral Unit).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 1.4 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | Немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 2 |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | 1 |
| Комплект постачання | комутатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Да |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | Немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 272 x 187 x 36 мм |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 1 Гбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi | Немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Grey/Red |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 027 ₴



