Новий стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax) — підвищена пропускна здатність та ефективність. Висока швидкість Wi-Fi — підтримка 12 потоків підвищують швидкість передачі даних через мережу Wi-Fi до 6000 Мбіт/с. Два порти 10G (10GBase-T та 10G SFP+) — безпроблемна робота мережевих застосунків, що вимагають високої пропускної здатності. Широка зона покриття та гнучкість – 8 антен + 8 LAN-портів для підтримки більшої кількості клієнтів одночасно. Повноцінний інформаційний захист – система AiProtection на основі технологій Trend Micro нейтралізує загрози для всіх під'єднаних до мережі пристроїв. Підтримка mesh-систем — сумісність із технологією ASUS AiMesh для покриття великих будинків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 1.28 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Репітер |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 2 |
| Кількість антен | 8 шт. |
| Кількість портів LAN | 9 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | 1 |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 19 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 343.6 х 343.6 х 80 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 5.1 Гбіт/с і більше |
| Швидкість портів LAN | 10 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 10 Гбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX6000 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 453 ₴






