Бездротове з'єднання через Bluetooth Слухайте все, що ви любите. Під'єднайте JBL Tuner 2 FM до смартфону або планшета через Bluetooth та швидко перемикайтеся із радіо на власні списки відтворення. 12 годин відтворення Налаштуйтеся на довге звучання. Вбудований аккумулятор забезпечує до 12 годин програвання ваших улюблених мелодій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Да |
| USB для відтворення | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Вага | 0.54 кг |
| Час автономної роботи | до 12 годин |
| Дисплей | Да |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Клас захисту | IPX7 |
| Кількість/ Діаметр динаміків | 44 мм |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, гума |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Популярний бренд | JBL |
| Розмір | 180 х 72 х 70 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1.0 |
| Колір | white |
| Частотний діапазон | 80 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴






