Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-709 має сучасний дизайн із якісним звучанням. Широкий функціонал дає змогу прослуховувати музику, включаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки тощо, як через виведення AUX, так і через Bluetooth. USB та Micro SD card роз'єми дають змогу прослуховувати аудіофайли з flash-носіїв. REAL-EL X-709 чудовий супутник для відпочинку на природі, потужний літій-іонний аккумулятор на 1500 mAh 3.7V забезпечить вас музикою на досить тривалу годину, а функція караоке потішить шанувальників співу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | AUX |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вага | 1.45 кг |
| Час автономної роботи | 5 годин |
| Час автономної роботи (діапазон) | від 4 до 10 годин |
| Діаметр динаміків | 101 мм |
| Диапазон мощности | до 10 Вт |
| Ємність акумулятора | 1500 мАч |
| Захист | Немає |
| Кардридер | Да |
| Живлення | від акумулятора |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 297 х 127 х 141 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 70 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴










