
Бездротовий маршрутизатор Mikrotik hAP lite (RB941-2ND) зовнішній адаптер живлення DS
1 468 ₴
- В наявності
- Код: RB941-2ND-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MikroTik hAP lite (модель RB941-2nD) — це недорогий Wi-Fi роутер/точка доступу на 2,4 ГГц із двома вбудованими антенами за 1,5 dBi. Максимальна канальна швидкість через Wi-Fi становить 300 Мбіт/с. Плата пристрою забезпечена процесором Atheros QCA9531-BL3A-R із частотою 650 МГц, 32 MB ОЗП та 4 портами 100 Мбіт/с. RB941-2nD ідеально підійде для роздавлення інтернету через кабель та Wi-Fi у квартирі, будинку чи офісі. Компактний корпус призначений для використання всередині приміщення при температурі від -20 °C до +70 °C. На корпусі є кнопка WPS, що дозволяє під'єднуватися через Wi-Fi без введення пароля. За допомогою цієї кнопки можна також швидко під'єднати пристрій до контролера CAPsMAN, який використовують для централізованого керування великою кількістю Wi-Fi точок. MikroTik RB941-2nD керується операційною системою RouterOS L4 з можливостями обмеження швидкості користувачам, фаєрволом, контролем доступу та багатьом іншим. Живлення подається через роз'єм miniUSB. Тому пристрій можна під'єднати до комп'ютера або ноутбука за допомогою перехідника та використовувати для приймання Wi-Fi. Купити MikroTik hAP lite буде вигідним варіантом для невеликого будинку або офісу, оскільки він є надежним, недорогим і поєднує в собі Wi-Fi роутер і точку доступу в одному пристрої.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | немає даних |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Немає |
| WAN-порт | - |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.142 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | - |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 5В |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 113 x 89 x 28 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 151 - 300 Мбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Grey |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 468 ₴






