Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-747 має сучасний дизайн із якісним звучанням. Широкий функціонал дає змогу прослуховувати музику, включаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки тощо, як через виведення AUX, так і через Bluetooth. USB та Micro SD card роз'єми дають змогу прослуховувати аудіофайли з flash-носіїв. REAL-EL X-747 чудовий супутник для відпочинку на природі, потужний літій-іонний аккумулятор забезпечить вас музикою на досить тривалу годину, а функція караоке потішить шанувальників співу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB для відтворення | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вага | 3 кг |
| Час автономної роботи | - |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | 2 х 3600 мАч |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Да |
| Клас захисту | Немає |
| Кількість/ Діаметр динаміків | 2 х 89 мм |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | акумулятор + USB |
| Підсвітка | з підсвіткою |
| Популярний бренд | REAL-EL |
| Розмір | 390 х 137 х 175 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 70 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 319 ₴










