
Комутатор TP-LINK TL-SG1016PE (8хGE PoE+, 8xGE, 100W max, метал, easysmart) ( Ні ) DS
8 059 ₴
- В наявності
- Код: TL-SG1016PE-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення пристрою
TL-SG1016PE — це 16-портовий гігабітний Easy Smart-комутатор, 8 портів якого підтримують PoE+. Він дає змогу легко розширювати дротову мережу, передаючи живлення й дані через кабель Ethernet. Завдяки максимальному бюджету PoE до 110 Вт і до 30 Вт на порт TL-SG1016PE може живити пристрої, як-от Wi-Fi точки доступу, IP-камери або IP-телефони. Завдяки режиму енергоощадження TL-SG1016PE може зберігати до 75% енергії, що робить його економним і екологічним рішенням для корпоративної мережі.
Як працює пристрій
8 портів TL-SG1016PE підтримують стандарт PoE+, який може автоматично виявляти та подавати живлення на будь-які пристрої, сумісні з IEEE 802.3af/at. У такому разі електроенергія передається через один кабель із даними, даючи змогу розширювати мережу там, де немає розеток — там, де ви хочете встановити точки доступу, IP-камери та IP-телефони.
Захист від перевантаження
TL-SG1016PE має функцію пріоритезації, яка дає змогу захищати систему в разі енергоперевантаження. Якщо енергоспоживання всіх пристроїв PoE+ вище або дорівнює 110 Вт, пріоритет буде розподілений між 16 портами PoE+, і в цьому разі система зможе вимкнути живлення менш пріоритетного порту.
Функція пріоритизації порту
*Приоритет портів (порт 1>порт 2>порт 3>порт 4>порт 5>порт 6>порт 7>порт 8): ця функція дає змогу захистити систему в разі енергоперевантаження. Наприклад, порти 1, 2, 3, 4 і 5 використовують 30 Вт (максимальне харчування на порт — 30 Вт), загальний бюджет — 110 Вт (індикатор PoE max горітиме зеленим, якщо споживання живлення всіма під'єднаними пристроями буде меншим або дорівнює 110 Вт). Якщо до порту 4 буде під'єднаний додатковий пристрій із бюджетом 20 Вт, система вимкне порт 5 для захисту пристрою. Це означає, що порти 1, 2, 3 використовуватимуть 90 Вт, порт 4-20 Вт, а живлення на порт 5 подаватиметься не буде.
Простота використання
TL-SG1016PE простий у встановленні та використанні. Він не вимагає настроювання або встановлення. Завдяки можливості монтажу на столі або в стійку, а також високій продуктивності, TL-SG1016PE — це чудовий вибір для розширення вашої домашньої або офісної мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 110 Вт |
| Вага | 2200 г |
| Входить до комплекту | комутатор, набір для кріплення в стійку, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 132 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 16 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 294 х 180 х 44 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | настроюваний (smart) |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | немає даних |
| Форм-фактор | настільний + стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 059 ₴



