Яскравий стереозвук. IPX6 Водонепроникний. Ультрапортативна з ручкою та знімним ремінцем. 3 режими освітлення. 24 години відтворення. Стереоз'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tronsmart |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Немає |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 2.1 кг |
| Час автономної роботи | 24 часа |
| Час автономної роботи (діапазон) | 15 годин і більше |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Диапазон мощности | 31 - 50 Вт |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Захист | IPX6 |
| Індикація | заряду |
| Кардридер | Да |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | від акумулятора |
| Підсвітка | Да |
| Розмір | 298 х 165 х 119 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 60 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴









