Chateau CAT12 високошвидкісний дводіапазонний роутер CAT12 LTE — для дійсно швидкого інтернету в будь-якому місці та будь-якої години. Крім LTE є ще Chateau з 5 портами Gigabit Ethernet та повнорозмірний порт USB. Пристрій оснащений досить потужним процесором IPQ-4019 716 MHz і має 256 MB оперативної пам'яті. Двоканальний Dual-Band 2,4/5 ГГц для одночасного покриття розв'яже більшість проблем перешкод у багатолюдній середовищі. Наприклад, клієнт може одночасно використовувати канал 2,4 ГГц для всіх побутових мобільних пристроїв і резервувати канал 5 ГГц для завдань, чутливих до втрати пакетів, а саме від потокового відео високої якості. Роутер належить до класу пристроїв AC1200 – максимальна швидкість Wi-Fi на частоті 2.4 ГГц – 300 Mbit/s, а на 5 Ггц – 867 Mbit/s.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Немає |
| WAN-порт | Немає |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.6 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Да |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | сat.12 (600 Мбіт/с) |
| Кількість WAN-портів | - |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 5 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12-28 В |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Да |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 240 x 156 x 44 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 801 - 1000 Мбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | знімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 720 ₴




