JBL представляє портативну колонку Flip 6, з удосконаленою звуковою системою.
Ваша пригода. Ваш саундтрек. Портативна Bluetooth-колонка JBL Flip 6 забезпечує потужний фірмовий звук JBL. Виняткова чіткість завдяки оптимізованому динаміку у формі перегонової траси, окремому твітеру та подвійному радіатору низьких частот.
Цей гучний, але зручний для транспортування динамік водонепроникний і пилонепроникний, тому його можна брати із собою куди завгодно, у будь-яку пригоду. А завдяки 12-годинному автономному режиму ви можете веселитися, поки сонце не зайде або не пройде, хай куди б рухила вас музика.
Особливості:
Більш гучний, потужний звук
Захист від вологи та пилу за стандартом IP67
12 годин автономної роботи
Сміливий дизайн
Можливість синхронізувати кілька пристроїв через софт PartyBoost
Сумісний із застосунком JBL Portable
Бездротове передавання через Bluetooth
Екологічно чиста упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB для відтворення | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Вага | 0.54 кг |
| Час автономної роботи | до 12 годин |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | 4800 мА·год |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Клас захисту | IPX7 |
| Кількість/ Діаметр динаміків | 44 мм |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, гума |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Популярний бренд | JBL |
| Розмір | 181 х 74 х 69 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Squad |
| Частотний діапазон | 65 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 759 ₴









