Функціональна домашня ретро-колонка з Wi-Fi, Bluetooth та підтримкою голосових помічників. Ретростиль у дизайні та передові технології у звукі Потужний звук та оригінальний ретро-дизайн допоможуть підкреслити вашу індивідуальність. Колонка JBL Authentics 200 нагадує про культовий стиль JBL 70-х років: фірмовий гриль Quadrex, унікальне шкіряне оздоблення корпусу та металева рамка передньої панелі з преміального алюмінію. Але у нинішнього втілення набагато краще звучання й більш розвинена функціональність. І хоч який дивовижний вигляд має це ретро-колонка у будь-якій кімнаті, звучить вона ще крутішою. Просто увімкніть музику та ви почуєте об'ємний, збалансований звук, грандіозну чіткість і глибокі баси. А ще ви можете одночасно користуватися і Google Assistant, і Amazon Alexa. А отже — ви зможете відтворювати вашу улюблену музику, керувати іншими «розумними» пристроями в будинку та багато іншого за допомогою тільки вашого голосу. Головні особливості Чудова якість звучання. Класичний ретродизайн. Можливість використання стримінгових сервісів завдяки вбудованому Wi-Fi. Вбудована підтримка голосових помічників* та можливість їхнього одночасного використання. Швидке Bluetooth-під'єднання. Інтуїтивно зрозуміле управління та підтримка мобільним застосунком JBL One. Підтримка мультируму. Автоматичне самоналаштування звуку. Частково виготовлений зі 100-відсоткової тканини, 85-відсотково перероблюваної пластику та 50-процентно перероблюваного алюмінію. *Amazon Alexa та Google Assistant можуть бути доступні не у всіх країнах і не всіма мовами. Доступність та функціональність можуть відрізнятися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB (для відтворення) | Немає |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 3.15 кг |
| Час автономної роботи | - |
| Час автономної роботи (діапазон) | - |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Диапазон мощности | 51 - 100 Вт |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | - |
| Захист | Немає |
| Кардридер | Немає |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, тканина |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | от сети |
| Підсвітка | без підсвітки |
| Розмір | 266.3 x 171.7 x 167.4 мм |
| Роз'єм заряджання | AC |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 50 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 799 ₴








