
Комутатор MikroTik CRS305-1G-4S+IN (1x1GE, 4xSFP+, Dual PSU, L3) Так DS
7 069 ₴
- В наявності
- Код: CRS305-1G-4S+IN-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CRS305 — це компактний, але дуже потужний комутатор із чотирма портами SFP+, що підтримує до 10 Гбіт на порт. Пристрій має Ethernet-порт 1 Гбіт для доступу до керування та два роз'єми постійного струму для резервування живлення. Пристрій постачається в дуже гладкому та компактному металевому корпусі без жодних вентиляторів для безшумної роботи. Комутатор має функцію «подвійного завантаження», яка дає змогу вибирати між двома операційними системами – RouterOS або SwOS. Якщо ви віддаєте перевагу роботі зі спрощеною операційною системою з перемиканням тільки певних функцій, використовуйте SwOS. Якщо вам потрібна можливість використання маршрутизації та інших функцій рівня 3 у вашій CRS, використовуйте RouterOS. Ви можете вибрати потрібну операційну систему з RouterOS, SwOS або з параметрів завантажувача RouterBOOT.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 1 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | є/немає |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | 4 |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | 10 Вт |
| Вага | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 1 порт |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 10 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 18 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 5 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 141 x 115 x 28 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 069 ₴



