Бездротова комірчаста система ZenWiFi XT9. Fi на 38% - до 530 квадратних метрів! Просте налаштування та адміністрування. команд Система ZenWiFi XT9 підтримує голосове керування за допомогою віртуальних асистентів Google і Alexa. Гнучкий вибір магістрального під'єднання. Для проводового під'єднання до інтернету система ZenWiFi XT9 пропонує порт 2.5G Ethernet Також вона дає змогу об'єднати пару портів локальної мережі, щоб отримати пропускну здатність у 2 Гбіт/с. Цифрових пристроїв, багато з яких мають недостатньо розвинені засоби безпеки. з захисною технологією AiProtection Pro і підтримує зашифроване VPN-під'єднання (функція Instant Guard). Захист для безкоштовних мереж Wi-Fi - Instant Guard. Маршрутизатори ASUS з функцією Instant Guard створюють захищений шифруванням канал передавання даних поверх загальнодоступного під'єднання через Wi-Fi, використовуючи технологію віртуальних приватних мереж (Virtual Private Network — VPN). водночас не потрібно оплачувати жодні передплати!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.74 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 200+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 161.5 х 160 х 75 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX7800 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 244 ₴









