Портативний спостережливий тепловізійний монокуляр Taipan оснащений інфрачервоним детектором 384×288 та дисплеєм LCOS 1280×960. Він підтримує функції спостереження, відстеження цілей із найвищою температурою, вимірювання відстані, точки доступу Wi-Fi тощо. Високочутливий вбудований термодетектор забезпечує чітке зображення навіть у повній темряві. Монокуляр загалом застосовується для сценаріїв, а саме патрулювання, пошук і спасіння, боротьба з контрабандою, захоплення злочинців, походи, подорожі, полювання тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | підтримка hotspot |
| Вага | 310 г |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Діагональ дисплея | 0.4" |
| Матриця | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальній площині |
| Відстеження найгарячішої точки | Да |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Розмір | 171х61х57 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 1280х960 |
| Роздільна здатність матриці | 384х288 |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Відстань виявлення | 897 м |
| Знімок екрана | Да |
| Спектральний діапазон | 8?m - 14?m |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | Li-ion |
| Фокусна відстань | 19 мм |
| Цифрове збільшення | 2х, 4х, 8х |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 867 ₴




