
Комутатор ZYXEL XMG1915-10EP (XMG1915-10EP-EU0101F) Так DS
20 771 ₴
- В наявності
- Код: XMG1915-10EP-EU0101F-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний і безшумний хмарний комутатор 2,5G Серія XMG1915 містить 10-портові та 18-портові комутатори Multi-Gig 2,5G з опцією PoE або без неї. Всі три моделі мають два додаткові порти 10G SFP+. Ця серія компактних комутаторів забезпечує безшумну роботу на будь-якому робочому столі завдяки технології безвентиляторного чи інтелектуального вентилятора. Простий у використанні перемикач також підтримує NebulaFlex і має ряд корисних функцій, що забезпечують чудову продуктивність. Готові підвищити швидкість мережі до 2,5 раза Комутатор серії XMG1915 — идеальний вибір для підвищення швидкості та продуктивності вашої мережі SB/SMB, пропонуючи швидкість до 2,5 разу вищу, ніж у сучасних гігабітних мережах. За допомогою цього комутатора можна легко підвищити швидкість вашої мережі, використовуючи наявну дротову інфраструктуру, без дорогої та руйнівної заміни кабелю. Ви можете легко розгортати пристрої PoE, такі як PTZ-камери, точки доступу Wi-Fi 6/6E та пристрої IoT, через безперебійні порти PoE++ (60 Вт); або під'єднайте NAS, ПК та ноутбук на блискавичній швидкості 2,5G. Воспользуйтесь преимуществами надежного 10-гигабитного Ethernet Серія XMG1915 є економним рішенням для додавання можливостей з'єднання 10G завдяки двом портам 10G SFP+, що забезпечує високошвидкісне мережеве під'єднання до серверів або інших комутаторів. Nebula, інтелектуальне керування хмарою Підтримка NebulaFlex дає змогу легко перемикати режими керування мережею між автономним і нашою неліцензійною платформою керування хмарою Nebula. Nebula надає інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс та мобільний приклад для спрощення встановлення та управління вашою мережею без додаткових витрат на програмне або апаратне забезпечення контролера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | 8 |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | 2 |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 130 Вт |
| Вага | 760 г |
| Входить до комплекту | комутатор, набір для кріплення в стійку, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 150 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 10 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ їсти |
| Розміри (ШхВхГ) | 250 x 104 x 27 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L3 |
| Форм-фактор | настільний + стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 771 ₴



