Ruijie EasyGate (EG) Unified Security Gateway нового покоління - це багатофункціональний хмарний керований шлюз безпеки для різних галузей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 2 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | Немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 7 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Да |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | серверний |
| Напруга живлення | 100-240 В |
| Площа покриття | Немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | PoE-out |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 200 х 200 х 43.6 мм |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип монтажа | стояковий |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 499 ₴



