
Комутатор Ruijie Reyee RG-ES226GC-P (24xGE PoE+, 2xSFP, max PoE 370W, 19-inch Rack-mountable Steel Case, Так DS
26 036 ₴
- Немає в наявності
- Код: RG-ES226GC-P-DS
+380 (73) 727-02-20
26-портовий інтелектуальний POE комутатор, зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud, або мобільний застосунок, 24x 10/100/1000 Мбіт/с Ethernet порти, 2 SFP порти, 24 порти PoE/POE+, Мощність PoE 370 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 370 Вт |
| Вага | 4200 г |
| Входить до комплекту | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 24 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 443 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 26 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 х 289 х 43.6 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | немає даних |
| Форм-фактор | настільний + стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 036 ₴







