Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-745 має сучасний дизайн із якісним звучанням. дають змогу прослуховувати аудіофайли із flash носіїв. X-745 - чудовий супутник для відпочинку на природі, потужний літій-іонний аккумулятор на 3000 mAh 3.7V забезпечить вас музикою на досить тривалу годину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-приймач | Немає |
| USB для відтворення | Да |
| Wi-Fi | Немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Да |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Вага | 2.6 кг |
| Час автономної роботи | немає даних |
| Дисплей | Немає |
| Ємність акумулятора | 3000 мАч |
| Індикація | заряду + розряду |
| Кардридер | Немає |
| Клас захисту | Немає |
| Кількість/ Діаметр динаміків | 1 х 50 мм, 2 х 76 мм |
| Мікрофон | Немає |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка | з підсвіткою |
| Популярний бренд | REAL-EL |
| Розмір | 356 х 134 х 178 мм |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 70 - 20 000 Гц |
| пульт ДК | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴










