TF-12025-PRO ARGB REVERSE — це вентилятор із ШІМ-керуванням, який обертається проти часникової стрілки, щоб змінити напрямок виходу повітря, що забезпечує особливе рішення для воздушного охлаждения воздуховоду шасі. Під час встановлення вентилятора як впускний вентилятор не зображаються планки рами, що підвищує стабільність роботи вентилятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | Немає |
| Вага | 150 г |
| Повітряний потік | 82.5 CFM |
| Тиск | 2.55 мм H2O |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові дані | - |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1800 об./хв |
| Наявність дисплея | Немає |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 0.25 A |
| Підсвітка | ARGB |
| Споживана потужність | 3 Вт Вт |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм керування підсвіткою | 3-Pin |
| Регулювання обертів | Да |
| Технології підсвічування | - |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Товщина | 25 мм мм |
| Рівень шуму | 35.2 дБ дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір крильчатки | білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴







