Tenda TEG1105PD — гігабітний 5-портовий PoE комутатор із живленням від PoE, поєднує в собі високу продуктивність, функцію Plug&Play, є одночасно як PSE, так і PD, і, крім того, має привабливу вартість для застосування в таких сценаріях, як організація відеоспостереження в громадських місцях (парки, дороги, школи, дитячі майданчики, підприємства), а також публічних Wi-Fi мереж із точками доступу з низьким енергоспоживанням. Завдяки невеликим розмірам (зрівнювальні з двома банківськими картками), він легко монтується в водонепроникні бокси для експлуатації на вулиці. Tenda TEG1105PD обладнаний чотирма вихідними PoE портами 10/100/1000 Мбіт/сек (порти з 1 по 4), сумісними з IEEE 802.3 af, що входить PoE портом 10/100/1000 Мбіт/сек, сумісним з IEEE 802.3 af/at (порт No 5). Сумарна максимальна вихідна потужність Tenda TEG1105PD через PoE-до 30 Вт. Комутатор може подавати живлення й передавати дані на малопотужні точки доступу й IP-камери через кабель CAT5, що неабияк знижує вартість розгортання мережі. Tenda TEG1105PD — ідеальний вибір для застосування в дротових мережах відеоспостереження на середніх і дальніх відстанях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 5 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | є/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 30 Вт |
| Вага | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 4 порти |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 20 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 5 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/немає/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 100 х 100 х 26 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 256 ₴




