Повне покриття, просте налаштування і безперебійний роумінг 96 одночасних під'єднань Керування хмарою на основі проектів за допомогою програми Ruijie Cloud App
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.82 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу / Репітер/Wisp |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 5 шт. |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 230 х 130 х 30 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 1 - 1.3 Гбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1300 |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Немає |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 511 ₴





