У бездротовому маршрутизаторі netis N5 застосовується технологія нового покоління Wi-Fi 5 за стандартом 802.11AC. Роутер забезпечує одночасне під'єднання на двох частотах за швидкості бездротового передавання даних до 867 Мбіт/с на захищеній від перешкод частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Це робить його ідеальним для великих будинків із кількома пристроями. Маршрутизатор підтримує 3G/4G USB модеми для під'єднання до мережі інтернет. Ви можете використовувати традиційне під'єднання через Ethernet-кабель до порту WAN або скористатися бездротовим доступом (WISP) до мережі Інтернет. Крім цього, ви можете під'єднати накопичувальний пристрій USB через порт USB2.0 для надсилання файлів, відтворення медіаматеріалів і настроювання сервера FTP. Роутер netis N5 підтримує TR-069, а також IPv6.
Особливості
Сумісний із 3G/4G USB Модемами для під'єднання до мережі інтернет (Список сумісних 3G/4G модемів у розділі "Специфікація" і "Завантаження")
Підтримує USB 3G/4G модеми, DHCP, Статичний IP, PPPoE, PPTP, L2TP
Неймовірна швидкість бездротового з'єднання на частотах 2,4 ГГц (до 300 Мбіт/с) і 5 ГГц (до 867 Мбіт/с)
2 LAN порти й 1 WAN порт зі швидкістю до 100 Мбіт/с
MIMO високочутливі чотири 5dBi антени забезпечують максимальний діапазон покриття і стабільність з'єднання
Режими бездротової роботи — AP, Ретранслятор (Репітер), WISP, Клієнт
Мульти-SSID забезпечує до 4 додаткових окремих мереж для гостей і друзів
Покращена функція VLAN дає змогу вам використовувати IPTV
Альтернативні Функції USB для зберігання, Передавання, FTP, файлового сервера
Контроль доступу до інтернету — IP Фільтри, MAC Фільтри, Фільтри Доменів
Швидке настроювання, вбудована багатомовна сторінка керування
Підтримка TR-069
Підтримка IPv6
Технологія netis FCW (Failover Cellular/WAN) — автоматичне перемикання між USB-модем і WAN-з'єднанням, наприклад, у разі розриву одного з під'єднань
Beamforming, MU-MIMO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.153 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість портів LAN | 2 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 117 х 85 х 20 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Тип монтажа | настільний/стіновий |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | Black |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴




