Набір свердел корончастих Trotec Carbid Set — це комплект свердел із карбідом вольфраму, який є одним із найефективніших інструментів для згортання твердих матеріалів. Вони поєднують міцність сталевого корпусу й екстремальну твердість твердосплавних зубів, що забезпечує високу продуктивність і довговічність. Набір вже містить найпоширеніші діаметри коронок, необхідні для виконання ремонтних робіт на будівельному майданчику, а також для внутрішніх робіт. Карбід вольфраму — один із найтвердіших матеріалів, використовуваних в інструментобудуванні. Його твердість перевищує 89 HRC, що дає змогу свердлам довго залишатися гострими навіть під час роботи з бетоном, каменем, цеглою, плиткою та керамікою. Завдяки гострим твердосплавним зубцям TCT (Tungsten Carbide Tipped) свердла легко проходять навіть найміцніші матеріали, що неабияк скорочує час роботи, порівнюючи з традиційними свердлами з напайками нижчої якості. Завдяки оптимальній геометрії різальних крайок свердла з карбідом вольфраму вимагають менше тиску під час свердління. Це знижує навантаження на електроінструмент і дає змогу майстрам працювати довше без перевтоми. На відміну від звичайних ударних свердел, коронки з карбідом вольфраму забезпечують гладкіший край отвору, що зменшує ризик відколів і тріщин у матеріалі. Це особливо важливо під час роботи з плиткою, мармуром і натуральним каменем. До набору Tungsten Carbide Tipped входять тримачі корончастих свердел діаметром 10 мм і 13 мм, закріплюються в стандартному патроні ручного дриля або свердлильного верстата. Цей комплект коронок стане незамінним для більшості ремонтних завдань: Прорізування отворів для кабелів і труб; Встановлення водостічних труб; Встановлення водостічних труб; Вирізання місць під розетки та вимикачі; Монтаж розподільних коробок і вбудованих точкових світильників. Весь набір постачається в ударостійкому пластиковому боксі для зручного зберігання і транспортування. Технічні характеристики: Тип інструмента: набір коронок; Матеріал: інструментальна сталь із карбід вольфрамовими напайками; Тип хвостовика: тригранний; Матеріал свердління: плитка (клас твердості 1 і 2), камінь, газобетон і бетон; Призначення: побутовий, професійний; Колір: Silver (сріблястий); Особливості конструкції: Підходить для всіх стандартних ручних і підлогових дрилів; Підходить для широкого кола робіт на будівництві та ремонті; Різальна частина коронок виготовлена з використанням карбіду вольфраму, що дає змогу різати тверді матеріали; Набір корончастих свердел дає змогу вирізати кругові отвори в плитці, камені, газобетоні та бетоні; Зручний кейс для транспортування і зберігання;
Комплектація: Коронка Ø 22 мм - 1 шт; Коронка Ø 28 мм — 1 шт.; Коронка Ø 35 мм — 1 шт.; Коронка Ø 44 мм — 1 шт.; Коронка Ø 68 мм — 1 шт.; Коронка Ø 73 мм — 1 шт.; Тримачі коронки з центрувальним свердлом — 2 шт.; Шестигранний ключ 2,5 мм — 1 шт.; Кейс для зберігання — 1 шт.; Габарити та вага: Розміри без паковання, мм: 245х160х60; Розміри в пакованні, мм: 260х170х70; Вага без паковання, кг: 0.600; Вага в упаковці, кг: 0.800;
Виробник: Trotec (Німеччина) Термін гарантії: 14 днів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Тип хвостовика | Тригранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.600 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.800 |
| Тип | Набори коронок |
| Габарити | 245х160х60 мм |
| Габарити паковання | 260х170х70 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Гарантія | 1 мес. |
| Додаткові характеристики | Глибина різу 25 мм Карбід вольфраму |
| Код УКТ ВЕД | 8207 50 90 00 |
| Кількість предметів у пакованні | 9 |
| Комплектація | Коронка Ø 22 мм - 1 шт; Коронка Ø 28 мм — 1 шт.; Коронка Ø 35 мм — 1 шт.; Коронка Ø 44 мм — 1 шт.; Коронка Ø 68 мм — 1 шт.; Коронка Ø 73 мм — 1 шт.; Тримачі коронки з центрувальним свердлом — 2 шт.; Адаптер для коронки Ø 35 мм — 1 шт.; Кейс для зберігання — 1 шт.; |
| Наявність | В наявності |
| Робочий матеріал | Бетон, Граніт, Камінь, Керамзитобетон, Кераміка, Керамограніт, Цегла, Клінкер, Композит, Мрамор, Піщаник, Плитка |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Штрихкод | 4052138097847 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 236 ₴





