Keenetic Hero KN-1012 зберегла основні переваги попередньої моделі Hero KN-1011, але отримала сучасний дизайн, поліпшене охолодження і 2.5-гігабітний WAN/LAN-порт.
Радіоочищення пристрою використовує потужний 5-канальний чип MediaTek MT7976DAN у поєднанні з п'ятьма дискретними ePA/eLNA підсилювачами. Keenetic Hero KN-1012 забезпечує швидкість передавання даних до 574 Мбіт/с за стандартом Wi-Fi 802.11ax на частоті 2.4 ГГц (ширина каналу до 40 МГц) і до 2402 Мбіт/с на частоті 5 ГГц (ширина каналу до 160 МГц). Підтримка MIMO 2х2 (2T2R) для 2.4 ГГц і 3х3 (3T3R2SS) з двома просторовими потоками для 5 ГГц дає змогу оптимізувати приймання й передавання сигналу завдяки третій антені.
Оптимізація маршрутизатора забезпечує загальну швидкість Wi-Fi вище ніж 2 Гбіт/с і неймовірну продуктивність маршрутизації до 3 Гбіт/с завдяки функції пріоритизації IntelliQos. Показники швидкості роботи з USB-носієм досягають 270 Мбайт/с, а під час використання VPN — від 150 до 500 Мбіт/с.
Keenetic Hero KN-1012 має новий корпус, що забезпечує найкраще відведення тепла від внутрішніх компонентів. У базі маршрутизатора лежить двоядерний Arm-процесор MediaTek MT7981 з тактовою частотою 1.3 ГГц і 512 Мбайт оперативної пам'яті DDR4. Він обладнаний п'ятьма дискретними FEM-підсилювачами для поліпшення покриття, 5-портовим Smart-комутатором і WAN/LAN-інтерфейсом 2.5 Gigabit Ethernet SFP/RJ45, відповідним для з'єднання з провайдером або локальними пристроями, як-от комп'ютер, NAS, комутатор або ретранслятор.
Також передбачено два USB-порти (3.0 і 2.0) з функціональними кнопками. Габарити нового пристрою, за винятком антен, залишилися майже незмінними, за винятком того, що корпус став на 12 мм товстішим, що разом із радіаторами та вентиляційними отворами покращує охолодження. Keenetic Hero KN-1012 позиціюється як універсальний роутер для дому та офісу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 3х3 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.616 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | 1 |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 217 х 159 х 45 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 2.1 - 3.0 Гбіт/с |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 2.5 Гбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Тип монтажа | настільний/стіновий |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 664 ₴










