Спробуйте ефективний осушувач повітря Honeywell, який допоможе швидко впоратися з конденсатом, цвіллю, неприємними ароматами та зайвою вологою. Модель TP Big підійде для приміщень середньої площі.
24-годинний таймер і нічний режим.
робоча температура 5-32 °C.
легке транспортування з ручкою та коліщатками.
зрозуміла панель керування з дисплеєм.
тиха робота 49 дБ.
продуктивність осушення 33 л/24 години.
місткість резервуара 3.3 л.
автоматичний перезапуск після вимкнення електроенергії.
функція автоматичного розморожування.
екологічний холодоагент R290.
функція автоматичного вимкнення проти переповнення резервуара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | немає |
| Автоматичний режим | Да |
| Вага | 15 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 40 х 64.5 х 31.5 см |
| Датчик вологості | Да |
| Датчик забруднення фільтра | Да |
| Датчик температури повітря | Да |
| Діапазон ємності резервуара для води | 5.1 - 7 л |
| Диапазон мощности | 101 Вт і більше |
| Діапазон робочих температур | +5 - +35 °C |
| Місткість резервуара для води | 6.6 л |
| Індикатор рівня води | Да |
| Комфортний режим | Немає |
| Наявність коліс | Да |
| Безперервний режим | Немає |
| Нічний режим | Да |
| Обслуговувана площа | 375 м2 |
| Показник вологовидалення | 33 л/добу |
| Споживана потужність | 440 Вт Вт |
| Принцип дії | асиміляційний |
| Витрата повітря | 342 м3/год |
| Регулювання інтенсивності осушення | Да |
| Режим вентилятора | Да |
| Рекомендована площа обслуговування | 71 м2 і більше |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Сушіння одягу | Немає |
| Тип холодо-генту | R290 |
| Керування | Механічний |
| Рівень шуму | 49 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| пульт ДК | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 599 ₴










