Осушувач повітря Honeywell знадобиться всім, хто бажає позбутися неприємних ароматів, цвілі та зайвої вологи. Він ідеально підійде для середніх і маленьких приміщень, як-от кухні, підвали, ванні та спальні.
24-годинний таймер
робоча температура 7-35 °C
легке транспортування з коліщатками
зрозуміла панель керування з дисплеєм
тиха робота 43 дБ
продуктивність осушення 12 л/24 години
місткість резервуара 2.5 л
автоматичний перезапуск після вимкнення електроенергії
функція автоматичного розморожування
екологічний холодоагент R290
функція автоматичного вимкнення проти переповнення резервуара
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | немає |
| Автоматичний режим | Да |
| Вага | 9.8 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 28.8 x 50.9 х 19.8 см |
| Датчик вологості | Да |
| Датчик забруднення фільтра | Да |
| Датчик температури повітря | немає |
| Діапазон ємності резервуара для води | 2.1 - 3 л |
| Диапазон мощности | 101 Вт і більше |
| Діапазон робочих температур | +7 - +35 °С |
| Місткість резервуара для води | 2.5 л |
| Індикатор рівня води | Да |
| Комфортний режим | Немає |
| Наявність коліс | Да |
| Безперервний режим | Немає |
| Нічний режим | Немає |
| Обслуговувана площа | 92 м2 |
| Показник вологовидалення | 12 л/добу |
| Споживана потужність | 210 Вт Вт |
| Принцип дії | асиміляційний |
| Витрата повітря | 246 м3/год |
| Регулювання інтенсивності осушення | Да |
| Режим вентилятора | Немає |
| Рекомендована площа обслуговування | 71 м2 і більше |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Сушіння одягу | Немає |
| Тип холодо-генту | R290 |
| Керування | Сенсорне |
| Рівень шуму | 43 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| пульт ДК | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 919 ₴








