
Коммутатор Ubiquiti UniFi Gen2 USW-16-POE (8xGE, 8хGE PoE+, 2xSFP, L2, 42W max) ( 2890 г ) DS
18 216 ₴
- В наявності
- Код: USW-16-POE-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
USW-16-POE — це налаштовуваний комутатор Gigabit Layer 2 з шістнадцятьма портами Gigabit Ethernet, включно з вісьмома портами PoE + з автоматичним визначенням 802.3at і двома портами SFP. Він забезпечує зв'язок Gigabit PoE з вашими пристроями RJ45 Ethernet і опції Gigabit Fibre Uplink до вашої корпоративної мережі. USW-16-POE обладнаний 1,3-дюймовим сенсорним LCM для надання інформації про стан. Компактний безвентиляторний дизайн із глибиною 7,9 дюйма може бути легко встановлений у стійку SOHO.
Керований і налаштований мережевим контролером UniFi з підтримкою мобільних застосунків UniFi, USW-16-POE пропонує великий набір розширених протоколів і функцій комутації 2-го рівня, включно з режимом роботи (комутація, дзеркалювання або агрегування) для кожного порту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 42 Вт |
| Вага | 2890 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 8 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 42 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 18 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 424.4 х 200 х 43.7 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L2 |
| Форм-фактор | стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 216 ₴


