Насамперед це 4G/LTE-роутер, у який можна вставити SIM-картку будь-якого оператора мобільного зв'язку, щоб під'єднатися до мобільного інтернету на швидкості до 300 Мбіт/с у заміському будинку або на віддаленому складі, в орендованій квартирі або офісному центрі, на дачі або в торговій точці.
Для роботи на великому видаленні від базових станцій передбачене легке встановлення опціональної вуличної MIMO-антени. Мобільний інтернет може бути як основним і єдиним каналом, так і резервним для виділеної лінії Ethernet, а з настроюванням пріоритетів впорається будь-хто.
У всьому іншому — це гігабітний інтернет-центр з Mesh Wi-Fi 6 класу AX1800 для тих, кому важлива висока швидкість маршрутизації локальної мережі та VPN-з'єднань, USB-опцій, програми й взагалі весь функціонал Keenetic OS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.48 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Да |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | сat.6 (300 Мбіт/с) |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Да |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 214 х 154 х 33 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX1800 |
| Тип монтажа | настільний/стіновий |
| Тип зовнішньої антени | знімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 712 ₴










