Кавомолка Sokany SM-3001S – ваш шлях до ароматної ранкової кави! Насолоджуйтесь свіжістю та насиченим смаком щодня!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм контейнера для зерен | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 011 ₴


