Відчуй себе професіоналом з феном VGR V-401!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.55 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Концентратор | Так |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Основні | |
| Кількість насадок | 3 |
| Потужність фена | 1900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 981 ₴


