Квадрокоптер у формі літаючої тарілки — це захоплююча іграшка, яка подарує вам незабутні відчуття від польоту та керування в повітрі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Радіус дії | 80 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Колір корпусу | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 0.4 |
| Час роботи від акумулятора | 8 |
| Ємність акумулятора | 600 |
| Напруга акумулятора | 3.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 278 ₴


