Фен з іонізацією XL1248 – це поєднання високої потужності, інноваційних технологій та професійного підходу, що гарантує чудовий результат для вашого волосся.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Основні | |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴


