Ці портативні електронні ваги ідеально підходять для торгівлі, поєднуючи в собі мобільність, точність та зручність використання в будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Дискретність | 2 г |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 250 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 911 ₴


