Зробіть крок до зручності та сучасності, вибравши цю чудову електросушарку для одягу, яка стане незамінним помічником у вашому будинку!
Характеристики
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Таймер | Так |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Можливість компактного зберігання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Да |
| Максимальне завантаження білизни для сушіння | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 ₴


