У пошуках особливого подарунка для дорогої людини? Скринька-ведмедик з трояндою в колбі – це чарівний сюрприз, який розтопить будь-яке серце!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 167 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Для ювелірних виробів, З віконцем |
| Тип | Коробочка для ювелірних виробів |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 460 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴


