Сяй, надихай, плануй! Замов свою LED дошку прямо зараз!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Основні | |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга живлення | 5В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип | Нічник |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴


