а
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Довжина | 176 см |
| Ширина | 56 см |
| Основні | |
| Висота сидіння | 28 см |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | Метал, Тканина |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал поверхні | Оксфорд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 532 ₴


