а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 290 см |
| Глибина | 60 см |
| Ширина | 400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴


