а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крючков |
| Кількість гачків | 16 |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1700 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴


