а
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Основні | |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Холодне обдування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942 ₴


