
Пароочисник Karcher SC 1 Multi (1.516-404.0) ( Білий ) 39862 DS
4 463 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1.516-404.0-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний ручний пароочисник SC 1 Multi очищає без хімікатів і миттєво переходить у режим готовності до глибокого очищення. У процесі глибокого очищення усуваються до 99,999% вірусів і 99,99% поширених у побуті бактерій на твердих поверхнях. Компактна й ергономічна конструкція апарата забезпечує зручність використання і, крім того, він займає мінімум місця під час зберігання. SC 1 Multi за 30 секунд переходить у режим готовності та просто заповнюється водою завдяки знімному бачку — без витрат часу на очікування і вимушених перерв у роботі. Змінний картридж для захисту від накипу забезпечує автоматичне видалення вапняного нальоту та збільшення терміну експлуатації вп'ятеро. Світлодіодний індикатор із панеллю керування спрощує та полегшує використання апарата. На дисплеї постійно зображаються різні режими, наприклад, нагрівання, готовність до використання, режим пароутворення, а також потреба заміни картриджа. Опціонально можливе перетворення в інноваційну багатофункціональну парову швабру «4 в 1».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | немає даних |
| Можливість використання засобу для чищення | Немає |
| Час нагрівання | 30 сек |
| Диапазон мощности | 1001 — 1500 Вт |
| Довжина шнура | 5 м |
| Захист від накипу | Да |
| Захист від перегрівання | немає даних |
| Індикатор рівня води | Немає |
| Індикація готовності пари | Да |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Максимальний тиск пари | 3 - 4 бар бар |
| Насадки та щітки | ручна насадка |
| Об'єм бака для води | 0,2 л |
| Об'єм резервуара для води | 0.5 л і менш ніж |
| Вимкнення у разі браку води | немає даних |
| Запобіжний клапан | немає даних |
| Розміри | 345 x 113 x 190 мм |
| Витрата пари | немає даних |
| Регулювання витрати пари | Немає |
| Знімний бункер для води | Да |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочисника | ручний |
| Тип | Пароочисник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 463 ₴





