Покриття
2-шарове антипригарне покриття
Сумісність із джерелами тепла
Індукційні плити, електричні плити, склокерамічні плити, газові плити
Кришка
Так, у комплекті, із загартованого скла, зі спеціальними отворами для виходу пари та злиття рідини; із силіконовим кільцем, що захищає від від відколів і спеціальними силіконовими вставками, що захищають пальці від опіків.
Індикатор нагрівання
Так, QUICK FRY. У міру нагрівання сковороди змінюється колір індикатора. Щойно сковорода досягає максимальної температури, індикатор Quick Fry стає повністю червоним, показуючи, що досягнута рівномірна та оптимальна температура для приготування страв.
Виготовлення
Методом лиття під тиском
Матеріал ручки
Бакеліт із Soft touch не нагрівається покриттям.
Покриття
Стійке двошарове антипригарне покриття GEEHUA чорного кольору, PFOA free
Матеріал сковорідки
Литий алюмінієвий сплав 3003
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Знімна ручка | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.77 кг |
| Внутрішнє покриття | антипригарний |
| Висота стінки | 6 см |
| Діаметр | 24 см мм |
| Використання в духовій шафі | Немає |
| Лита ручка | Немає |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | з кришкою |
| Носик для зливання | Немає |
| Отвір для підвішування | Да |
| З газовими плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | GEEHUA |
| Тип | традиційна |
| Товщина дна | 4.8 мм |
| Товщина стінки | 2.1 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 152 ₴





