Ділова папка для документів з еко шкіри коричнева Амо SSBW01 New brown
Опис товару:
Два відсіки для документів формату А4.
Сегрегатор для фіксації документів або файлів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації документів або блокнота формату А4.
Дві петлі для ручок.
Три кишені для візиток.
Відкрита кишеня для мобільного телефону.
Прозора кишенька для водійських прав або перепустки.
Горизонтальна кишеня на блискавці.
Ручка зі штучної шкіри для носіння в руці.
Екологічна шкіра відмінно імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, викликаних змінами температури і стиранням.
Характеристики:
Артикул: SSBW01 New brown.
Розміри: 35х26,5х5,5 см.
Вага: 705 г.
Містяться документи формату А4.
Колір: коричневий.
Виробник: AMO, Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип | Папка для документів |
| Стать | Чоловіча |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 705 |
| Висота | 350 см |
| Глибина | 55 см |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 265 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴





