Високопродуктивна мережа
Оптоволоконний шлюз Ubiquiti (UXG-Fiber) розроблений для забезпечення виняткової продуктивності мережі, що відповідає вимогам сучасних підприємств. UXG-Fiber пропонує широкі функції VPN і SD-WAN для задоволення потреб під'єднання розподілених мереж. Він підтримує безліцензійну технологію SD-WAN, що забезпечує ефективне й економічно вигідне з'єднання об'єктів. Цей шлюз забезпечує безперешкодну інтеграцію в наявну мережеву інфраструктуру та підтримує високошвидкісні програми, що робить його ідеальним рішенням для підприємств, які потребують надійних і масштабованих мережевих рішень.
Розширені функції безпеки
UXG-Fiber розроблений з особливою увагою до безпеки. Він обладнаний брандмауером із підтримкою стану і брандмауером 7-го рівня, що враховує програми, забезпечуючи детальний контроль мережевого трафіку. Пристрій також підтримує глибокий аналіз пакетів (DPI) і ідентифікацію трафіку, що дає змогу здійснювати детальний моніторинг і керування потоками даних. Завдяки системам запобігання та виявленню вторгнень (IPS/IDS) з понад 55000 сигнатурами на базі CyberSecure, UXG-Fiber забезпечує надійний захист від потенційних загроз, гарантуючи цілісність і безпеку вашої мережі. Пристрій сумісний із різними протоколами VPN, включно з IPsec, OpenVPN, WireGuard і L2TP, забезпечуючи гнучкі можливості для безпечного віддаленого доступу. Функція VPN з нульовою конфігурацією Teleport спрощує процес настроювання, забезпечуючи швидке й безпечне з'єднання між віддаленими користувачами та центральною мережею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.605 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | Немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | - |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | 2 |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | Немає |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 100-240 В |
| Площа покриття | Немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | РоЕ+ |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 212.8 х 127.6 х 30 мм |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 10 Гбіт/с |
| Стандарт Wi-Fi | Немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 857 ₴








