
Бездротовий маршрутизатор Ubiquiti Mobile Router (UMR) ( white ) DS
12 452 ₴
- В наявності
- Код: UMR-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керований мобільний маршрутизатор Wi-Fi, що забезпечує під'єднання за принципом «під'єднай та працюй» у будь-якому середовищі. Можливість під'єднання власної nano SIM-карти для передавання даних LTE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Немає |
| IPTV | Немає |
| MU-MIMO | Немає |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | - |
| WPS | Немає |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.257 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу/Міст |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | 4G |
| Кількість WAN-портів | Немає |
| Кількість антен | 2 шт |
| Кількість портів LAN | 2 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кріплення, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Напруга живлення | 9 В |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Да |
| Підтримка Mesh | Немає |
| Підтримка PoE | РоЕ-in + РоЕ-out |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Немає |
| Розміри | 190x89,8x28,8 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 150 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N150 |
| Тип монтажа | настільний/стіновий |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 452 ₴




