
Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi BD4 Outdoor 1pk White (90IG09A0-MO3B60) ( white ) 13633 DS
10 042 ₴
- В наявності
- Код: BD4 OUTDOOR (W-1-PK)-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дводіапазонна mesh-система стандарту Wi-Fi 7 (802.11be) для розширення мережі Wi-Fi з технологією AiMesh: швидкість до 3600 Гбіт/с, покриття до 235 м2, два Ethernet-порти 2,5 Гбіт/с із підтримкою PoE, водонепроникний корпус (клас захисту IP65 для IoT, батьківського контролю та VPN, система інформаційного захисту
Дводіапазонна mesh-система стандарту Wi-Fi 10: до 3600 Мбіт/с, підтримка MLO і 4K-QAM.
Технологія AiMesh з підтримкою Wi-Fi 7: збільшення зони покриття до 235 м2, легке розширення мережі та безперешкодне під'єднання сумісних маршрутизаторів ASUS як усередині, так і зовні приміщень.
Захист від електростатичного розряду та перенапруги, водо- і пилонепроникний корпус, сертифікований за стандартом IP65, широкий робочий діапазон (від -30 °C до 60 °C) робить систему ідеальним рішенням для використання поза приміщенням.
Підтримка живлення як через Ethernet, так і від мережі змінного струму та два порти 2,5 Гбіт/с із підтримкою PoE і функції автоматичного визначення WAN.
Різні варіанти кріплення спрощують розгортання в різних критеріямах на відкритому повітрі: на стінці, на стійці або на плоскій поверхні.
Комплексний захист комерційного класу в режимі 24/7 за допомогою технології AiProtection Pro і сучасних можливостей VPN.
До трьох SSID для IoT-пристроїв та батьківського контролю за допомогою майстра Smart Home Master.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Немає |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 1.04 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двохдіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 2 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Кількість портів LAN | 2 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор, кабель RJ45, шнур живлення, монтажний комплект, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Напруга живлення | 100-240 В |
| Площа покриття | немає даних |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 106 x 106 x 200 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 688 Мбіт/сек + 2882 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Тип | бездротові |
| Тип монтажа | настільний/стіновий |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3-Personal, WPA / WPA2-Enterprise |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 042 ₴
