
Кронштейн ATG W50100LB (VESA600х400) ( Чорний ) 19490 DS
3 595 ₴
- Готово до відправки
- Код: W50100LB-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Похиле-поворотне кріплення зі зміною положень
Необхідні кріплення для встановлення в комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATG |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Максимальний стандарт VESA | 600х400 мм |
| Відстань від стіни | 65 - 390 мм |
| Рекомендована діагональ | 50" - 100" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x200 мм, 600x300 мм, 600x400 мм |
| Тип кріплення | настінний |
| Кут нахилу | +5/-10° |
| Кут повороту | 180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 595 ₴







