Цей багатофункціональний гаджет поєднує в собі нічник, Bluetooth-колонку та бездротову зарядку, створюючи ідеальну атмосферу для відпочинку та комфорту.
Переваги:
- RGB підсвічування.
- Вбудована звукова колонка.
- Бездротова зарядка для телефону.
- Керування через програму.
- Таймер та автоматизація.
- Компактний дизайн.
Опис:
Лампа з акумулятором Smart Light Sound Machine RGB LIGHT з бездротовою зарядкою 15W – це універсальний пристрій, що поєднує функції нічника, Bluetooth-колонки і бездротового зарядного пристрою. Насолоджуйтесь розслаблюючою атмосферою за допомогою налаштування RGB-підсвічування, вибираючи з безлічі кольорів і режимів.
Слухайте улюблену музику або звуки природи через вбудовану колонку. Функція таймера дозволяє налаштувати автоматичне вимкнення, а можливість створення розкладів допоможе створити комфортні ритуали для засинання та пробудження. Компактний та стильний дизайн лампи гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- Тип товару: ночник / лампа
- Час заряджання: 3 годин
- Час роботи: 3-5 годин
- Робоча напруга: 3,4-4,2 В
- Зарядний струм: 500 мА
- Бездротова версія: 5,3
- Відстань бездротової передачі: 10-15 м
- Матеріал: ABS пластик
- Ємність акумулятора: 3,7 В/1500 мАг (18650)
- Вихідна потужність динаміка: 5 Вт
- Бездротова зарядка: 10– 15 Вт
- Колір: Білий
Комплектація:
- Акумуляторна настільна лампа Smart Light Sound Machine RGB LIGH
- USB-кабель для заряджання
- Упаковка
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Стиль виготовлення | Мінімалізм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴










