Переваги:
- Дозволить вам завжди залишатися на зв'язку
- Велика ємність акумулятора
- Інформативний дисплей LCD
- Елегантний та сучасний дизайн
- Міцний та надійний корпус
- Вбудований ліхтарик
Опис:
Power Bank UKC – це пристрій, що поєднав у собі найкращі якості компактних зовнішніх акумуляторів. Корпус виконаний із високоміцного пластику. На торцевій панелі розташовані роз'єми для заряджання самого акумулятора та два USB-порти для заряджання інших пристроїв.
Також тут гармонійно інтегровані два яскраві LED-діоди, що утворюють ліхтарик. Місткість акумулятора Power Bank становить близько 30000 mAh, що дозволяє кілька разів повністю зарядити ваш мобільний телефон або інший пристрій залежно від його ємності.
Характеристики:
- Тип: пауербанк / павер банк
- Зарядні пристрої: смартфони, телефони, iPod, iPhone, планшети та інші
- Підключення: USB
- Ємність, заявлена виробником мАг: 30000
- Технологія: Li-Ion
- Заряджання: від USB
- Вихід 1: DC 5.0 В, 1 А (Макс)
- Вихід 2: DC 5.0 В, 2.1 А (Макс)
- Вхід: DC 5 В, 1 А (Макс)
- Розміри: 170х78х14 мм
- Колір: чорний
Комплектація:
- Повербанк 30000 mah;
- Кабель;
- Упаковка;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴










