Особливості
48 портів 10/100/1000BASE-T і 4 порти вихідного зв'язку 1GE/10GE SFP+
Відповідність стандартам IEEE 802.3af і IEEE 802.3at, підтримка PoE+
VSU, реалізація гнучкої мережі та високої продуктивності
Кілька режимів керування, що дає змогу спростити та полегшити обслуговування мережі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Форм-фактор | Настільний |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 48 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | 4 |
| SFP28 | - |
| USB | 1 |
| Бюджет PoE | До 1570 Вт |
| Вага | 3250 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 48 портів |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Консольний порт | Да |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 600 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 53 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 442 х 420 х 43.6 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Да |
| Рівень керування | L3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 350 ₴



